A few days after launching the OnePlus Watch 2, OnePlus may consider throwing the Ceasul OnePlus 3 în 2025. The wearable is an Android watch that may come circular with a 1.43-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, GPS, NFC, ECG, Snapdragon W5+ Gen 2, and may run the Android WearOS 4.5. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Ceasul OnePlus 3 Specificații complete SmartWatch:
Până acum! there are no rumors or information about the looks or technical features of the OnePlus Watch 3. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările pe baza modelelor anterioare.
| Dispozitiv | OnePlus watch3 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*12mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Aur, Albastru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare | WearOS 4.5 |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Da |
| de ex | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| GPS | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 3-5 Zile |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Curea | Piele, Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the OnePlus watch 3. but we expect that OnePlus will launch the Watch3 in March 2025 la o gama de pret intre $300 la $350.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






