Puterea Kospet 3 este unul dintre cele mai recente 2024 4Ceasuri inteligente G disponibile pe piață la un preț accesibil. Este un telefon smartwatch Android care vine circular cu un ecran IPS mare de 1,61 inchi și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv 4 GB RAM + 128 GB ROM, WIFI, GPS, NFC, Cameră dublă, Moduri Multi Sport, IP67 rezistent la apa, și rulează Android 10.7 OS. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Proiectarea Kospet Power 3 GPS 4G 2024 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus. Această nouă putere Kospet 3 ceasul inteligent are un design circular care arată elegant, clasic, și potrivit pentru bărbați și femei. Măsurând 55,5*55,5*17 mm și cântărind aproximativ 73,5 g. Există două butoane din partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Pe partea stângă, veți găsi un slot pentru cartela SIM. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Puterea Kospetiheal 3 Corpul este realizat din aliaj de zinc, cu ramă ceramică, în timp ce cureaua este detașabilă și disponibilă în silicon. Avand camere duble, unul în față și al doilea încorporat în partea de sus îl face convenabil pentru apeluri video și verificarea Face ID. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent are un ecran rotund complet de 1,61 inchi creat cu o rezoluție de 400 x 400 pixeli și acceptă funcția de deblocare facială.
Caracteristicile Puterii 3 4G SmartWatch:

Puterea Kospet 3 este alimentat de un procesor MediaTek MT6762 cu 2.0 Viteza GHz și rulează cel mai recent Android 10.7. De asemenea, este echipat cu 4GB RAM și 128 GB de memorie internă, face ca Power3 să funcționeze mai bine, permite multitasking, îmbunătățește performanța, si merge lin. în plus, puteți descărca toate aplicațiile preferate care pot rula pe Android.
Puterea Kospetiheal 3 este o smartwatch autonom care poate efectua apeluri fără a fi nevoie de un telefon. acceptă conectivitate WIFI și 4G LTE, GPS/GLONASS, precum și Bluetooth. Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest ceas Android este dotat cu alte funcții utile, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac, pedometru, moduri multi-sport, vreme, si multe altele. Dispozitivul a echipat și cu a 900 Capacitate baterie mAh cu suport wireless power bank.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2024
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente chinezești 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Puterea Kospet 3 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Puterea3 |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 55.5*55.5*17mm |
| Greutate | 73.5g |
| Cartela SIM | Card nano-sim |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.6inch |
| Rezoluția ecranului | 400*400 pixeli |
| Sistem de operare | Android 10.7 |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB |
| Camera foto | 5MP+2MP |
| NFC | NU |
| ECG | NU |
| Mod multi-sport | 9 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Face ID | Da |
| Vorbitor | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Da |
| Conectivitate | 4G+WIFI |
| Curea | Piele+ TPU |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Utilizare normală | 1-2 zile |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran mare, Daul Camera, Android 10.7 OS, 4GB/128 GB, procesor Helio P22, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Puterea Kospet 3 Ceasul inteligent va fi disponibil în curând pe Aliexpress la o gamă de preț între $160 la $190. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






