S70 Max este o altă noutate 2024 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine circular cu un ecran TFT de 1,62 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri sportive Mulri, Busolă, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent S70 Max:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas S70 Max are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 51*51*14mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă și trei butoane în partea stângă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului S70 Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon și oțel. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent S70Max are un ecran tactil IPS de 1,62 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 480 x 480 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și argintiu.
Caracteristicile ceasului inteligent S70Max:![]()

S70Max este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch S70Max are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Moduri multi-sport, Busolă, Lanternă cu LED, Control de acces NFC, Un memento sedentar, un telefon Find, și așa mai departe. Acest purtabil are un 420 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent S70 Max:
| Dispozitiv | Ceas S70Max |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 51*51*14mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.62 inch |
| Rezoluția ecranului | 480 x 480 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| NFC | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 420 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | HDFit Pro |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.62 Ecran mare, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Lanterna LED
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent S70 Max este disponibil momentan doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



