Vwar Tank M2 Pro?este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine într-o formă pătrată cu un ecran AMOLED mare de 1,96 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, +100 moduri sportive, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Vwar Tank M2 Pro Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Vwar Tank M2 Pro watch got a square design that looks stylish, robust, și se potrivește bărbaților și femeilor. It measures 47x 38 x 13 mm și cântărește aproximativ 50 g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția pornirii/opririi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Tank M2Pro smart watch has a 1.96-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 410 x 502 pixeli. Această purtare este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibilă în culoare neagră.
Features of the Tank M2Pro Smart Watch:

Vwar Tank M2 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This Tank M2 Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, 100 moduri sportive, Memento -uri sedentare, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth 5.2¡etc. Portabilul are o capacitate mare a bateriei de 350 mAh cu 3-7 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Vwar Tank M2 Pro Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | M2 Pro |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 47x 38 x 13 mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.96 inch |
| Rezoluția ecranului | 410×502 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Utilizare normală | 3-7 zile |
| Numele aplicației | FitCloudPro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design accidentat, Ecran AMOLED mare, Apel Bluetooth, Moduri multi-sport, Mai multe tipuri de monitorizare a sănătății
Contra: Nu există GPS încorporat
Pret si disponibilitate?
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






