Vwar Tank M2 Pro?er en annen ny 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i firkantet form med en 1,96-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Vwar Tank M2 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Vwar Tank M2 Pro watch got a square design that looks stylish, robust, og passer menn og kvinner. It measures 47x 38 x 13 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken, Den er ansvarlig for funksjonen til å slå på/av. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Tank M2Pro smart watch has a 1.96-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 410 x 502 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart farge.
Features of the Tank M2Pro Smart Watch:

Vwar Tank M2 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Tank M2 Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, 100 sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth 5.2 ¡osv. Den bærbare har en 350mAh stor batterikapasitet med 3-7 dager med normal bruk og 10 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Vwar Tank M2 Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | M2 Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 47x 38 x 13 mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.96 tomme |
| Skjermoppløsning | 410×502 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 350 mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | FitCloudPro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Robust design, Stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Multisportmoduser, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






