Vwar Tank M2 Pro?är en annan ny 2023 smartklocka som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. Det är en sportig smartklocka som kommer i fyrkantig form med en 1,96-tums stor AMOLED-skärm och är utrustad med flera funktioner inklusive en pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, +100 sportlägen, IP68 Vattentät, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna!
Design of Vwar Tank M2 Pro Smart Watch:

Som du ser på bilden ovan, This new Vwar Tank M2 Pro watch got a square design that looks stylish, oländig, och passar män och kvinnor. It measures 47x 38 x 13 mm och väger ca 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet, Det är ansvarigt för funktionen av svängen på/av. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående bildskärmen! This Tank M2Pro smart watch has a 1.96-inch large AMOLED touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 410 x 502 pixlar. Denna bärbara är också packad med en mängd olika urtavlor och finns i svart färg.
Features of the Tank M2Pro Smart Watch:

Vwar Tank M2 Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Den här enheten hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer som gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This Tank M2 Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyremätare, Blodtrycksmätare, 100 sportlägen, Stillasittande påminnelser, Anti-förlorad, timer, stoppur, Bluetooth 5.2 mm. Den bärbara har en 350mAh stor batterikapacitet med 3-7 dagar med normal användning och 10 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 9 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
Vwar Tank M2 Pro Smartwatch Full Specs:
| Anordning | M2 Pro |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 47x 38 x 13 mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.96 Tum |
| Skärmupplösning | 410×502 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Normal användning | 3-7 dagar |
| Appens namn | Fitcloudpro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med enligt specifikationer:
Proffs: Robust design, Stor AMOLED -skärm, Bluetooth-samtal, Multi-sportlägen, Flera typer av hälsoövervakning
Nackdelar: Det finns ingen inbyggd GPS
Pris och tillgänglighet?
The Vwar Tank M2 Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






