Two Years after launching the ScanWatch Horizon, Withings kan tänka på att kasta Withings Scanwatch Horizon 2 i 2024. The wearable is a hybrid watch that may come circular with a 1.1-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Multisportlägen, EKG, 10Vattentät bankomat, och så vidare. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Withings Scanwatch Horizon 2 Fullständiga specifikationer:
Än så länge! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Withings ScanWatch Horizon 2. Dock, we will put our full expectations and prediction of the Upcoming Horizon Watch 2.
| Anordning | ScanWatch Horizon 2 |
|---|---|
| Fallmaterial | Rostfritt stål |
| Dimensionera | 42*42*11.5mm |
| Vikt | 65g |
| Färger | Svart, Silver |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 1.1 Tum |
| Skärmupplösning | 126*294 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Husläkare | INGA |
| Nfc | INGA |
| Mikrofon | INGA |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Sömnmonitor | Ja |
| Vattentät | 10Vattentät bankomat |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 200mAh |
| Batteritid | 30 dagar |
| Appens namn | Withings |
| Rem | Silikon, Stål, Läder |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
Pris och släppdatum?
I själva verket! there is no information about the price and the release date of the Withings ScanWatch Horizon 2. but we expect that Withings will release the Horizon 2 i maj 2024 till en prisklass mellan $300 till $350.
Du kanske också gillar att checka ut: De nya och senaste smartklockorna 2024



