ZL84 is one of the latest 2023 Smartur som kan spåra sportaktiviteter och hantera hälsostatus i realtid. It is a fitness tracker watch that comes in a square shape with a 2.01-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, +100 sportläge, IP67 vattentät, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design of ZL84 Smartwatch:

Som du ser på bilden ovan, This new ZL84 got a square design that looks stylish, sportig, och passar män och kvinnor.?Measuring 48.5¡Á40.5¡Á13mm and weighing about 40g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The ZL84 smartwatch body is made out of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående bildskärmen! Denna ZL 84 Smart Watch har en 2,01-tums IPS-pekskärm böjd med 2,5D-glas och är skapad med en upplösning på 240 x 296 pixlar. Detta smartur är också packat med en mängd vaktytor och finns i svart, silver, blå, grön, rosa, och guldfärger.
Funktioner hos ZL 84 Smart klocka:

ZL84 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Enheten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan. The ZL84 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodsyror av blod, Blodtrycksmätare, Multi-sportlägen, Andningsträning, Stillasittande påminnelse, Meddelanden, en väckarklocka, Väder, fönsterluckor, Bluetooth, etc. Denna gadget har en 230mAh batterikapacitet med 3-7 dagar med normal användning och 10 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
ZL84 Smartwatch Full Specs:
| Anordning | ZL 84 |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 48.5¡Á40.5¡Á13mm |
| Vikt | 40g |
| Färger | Svart, Silver, Orange, Blå, Grön |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.01 Tum |
| Skärmupplösning | 240 * 296 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 Vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 230mAh |
| Normal användning | 3-7 dagar |
| Appens namn | DUM |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med enligt specifikationer?
Proffs: Ganska cool design, 2.01-tum Stor skärm, Bluetooth-samtal, +100 sportlägen, Flera typer av hälsoövervakning, Billigt pris
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The ZL84 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut: De nya och senaste smartklockorna 2023



