Po LEMFO LEPIDLO 10, Společnost Lemfo vyrobila nový telefon s Androidem s názvem LEMFO LEM T. Nové chytré hodinky 4G přicházejí s velkým displejem, jaký byl kdy vyroben, Obrovská baterie, 5MP fotoaparát, IP67 vodotěsný, A mnoho dalších. Nechte si přečíst celé podrobnosti!
Podívejte se také: Chytré hodinky TICWRIS MAX versus Lemfo LEM T
Design LEMFO LEM T?

Jak vidíte na obrázku výše. Nové čínské chytré hodinky přicházejí s hranatým tvarem podobným Lemfo LEM 4 ale je větší. hodinky se stylovým kovovým tělem a zakřiveným okrajem z nich dělají jedny z nejhezčích chytrých hodinek vůbec. Díky velkému a velkému displeji se stane smartphonem na vašem zápěstí. jeho 2.86 Palce s 640*380 rozlišení. chytré hodinky jsou také nabité různými ciferníky, ze kterých si vyberete dokonalý styl.
Musíte Číst:
5 Nejlepší chytré hodinky Android pro muže 2023
Nejlepší samostatné chytré hodinky se SIM kartou a Wifi 2023
Chytré hodinky Lemfo LEM10 4G Klady a zápory
LEMFO LEM T Vs LEMFO LEM 10
Vlastnosti chytrých hodinek LEM T?

Nové chytré hodinky Android poháněné procesorem MTK6739 a mají 1GB+3GB RAM a 16GB+32GB vnitřní paměť. Zařízení je 4G samostatné chytré hodinky s podporou SIM karty, WIFI, GPS i Bluetooth.

s 5MP fotoaparátem, můžete uskutečňovat videohovory a díky voděodolnosti IP67, můžete jej nosit v deštivých dnech nebo při mytí rukou. chytré hodinky jsou vybaveny také funkcemi sledování zdraví a kondice, jako je snímač srdečního tepu, sledování počtu kroků, kalorií … A další. zatímco má 2700 mah vám poskytne dlouhou výdrž baterie.
Nové hodinky:
LEMFO LEPIDLO 11 4G SmartWatch
LEMFO LEPIDLO 12 4G CHYTRÉ HODINKY 2023
Klady a zápory hodinek LEMFO?
Pros: Velký displej, 4G LTE, obrovská baterie
Nevýhody: Nevhodné ke koupání
Specifikace Lemfo LEM T?
| Zařízení | LEM T |
|---|---|
| Tvar | Obdélníkový |
| Dimenze | 75.2*52*16.6mm |
| Hmotnost | 200G |
| SIM karta | Nano-SIM karta |
| Zobrazit | Tft |
| Velikost obrazovky | 2.86palec |
| Rozlišení obrazovky | 640*480 |
| Operační systém | Android 7.1.1 |
| BERAN | 3GB |
| ROM | 326GB |
| Fotoaparát | 5MP |
| NFC | ŽÁDNÝ |
| EKG | ŽÁDNÝ |
| Odemknutí pomocí Face ID | ŽÁDNÝ |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Krevní kyslík | ŽÁDNÝ |
| Krevní tlak | Ano |
| Vodotěsný | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ano |
| Připojení | 4G+WiFi |
| Popruh | Silikon |
| Kapacita baterie | 2700 Mah |
| Pohotovostní doba | 3-5 dny |
| Cena | $$ |
Cena a dostupnost?
TheLemfo Lem 12 je k dispozici na Aliexpress, Gearbest, a Banggood s různými cenami. Můžete si vybrat nejlepší cenu pro vás.
Podívejte se na Aliexpress
Podívejte se na cenu v Banggood
Podívejte se na cenu na Gearbestu



