Efter LEMFO LIM 10, Lemfo har lavet en ny Android-urtelefon kaldet LEMFO LEM T. Det nye 4G smartwatch kommer med en stor skærm, der nogensinde er lavet, et kæmpe batteri, 5MP kamera, IP67 vandtæt, Og mange flere. Lad læse de fulde detaljer!
Tjek også: TICWRIS MAX Vs Lemfo LEM T Smartwatch
Design af LEMFO LEM T?

Som du kan se på billedet ovenfor. Det nye kinesiske smartwatch kommer med en firkantet form, der ligner Lemfo LEM 4 men det er mere størst. uret, der praler med stilfuldt metalhus og buet kantskærm, gør det til et af de smukkere smartwatches, der findes. Skærmen er stor og stor gør den til en smartphone på dit håndled. det er 2.86 Tommer med 640*380 af opløsning. smarturet er også fyldt med en række forskellige urskiver, som legeringer til at vælge din perfekte stil.
Du skal læse:
5 Bedste Android Smartwatches til mænd 2023
Bedste selvstændige smartwatches med simkort og wifi 2023
Lemfo LEM10 4G smartwatch Fordele og ulemper
LEMFO LEM T Vs LEMFO LEM 10
Funktioner af LEM T Smartwatch?

Det nye Android smartwatch drives af en MTK6739-processor og har 1GB+3GB RAM og 16GB+32GB intern hukommelse. Enheden er et 4G selvstændigt smartwatch-sim-kort, Wifi, GPS samt Bluetooth.

med et 5MP kamera, du kan foretage videoopkald og med IP67 vandtæt, du kan bære den på regnfulde dage, eller når du vasker dine hænder. smartwatchet er også udstyret med sundheds- og fitness-tracker-funktioner som en pulssensor, spore antallet af trin, kalorier … Og mere. mens man har 2700 mah give dig lang batterilevetid.
Nye ure:
LEMFO LIM 11 4G SmartWatch
LEMFO LIM 12 4G SMARTWATCH 2023
Fordele og ulemper ved LEMFO ur?
Fordele: Stor skærm, 4G LTE, kæmpe batteri
Ulemper: Ikke egnet til svømning
Lemfo LEM T specifikationer?
| Enhed | LEM T |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimension | 75.2*52*16.6mm |
| Vægt | 200g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Vise | Tft |
| Skærmstørrelse | 2.86tomme |
| Skærmopløsning | 640*480 |
| Operativsystem | Android 7.1.1 |
| VÆDDER | 3GB |
| Rom | 326GB |
| Kamera | 5MP |
| NFC | INGEN |
| EKG | INGEN |
| Lås op med ansigts-id | INGEN |
| Hjerterytme monitor | Ja |
| Blod ilt | INGEN |
| Blodtryk | Ja |
| Vandtæt | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Forbindelse | 4G+wifi |
| Stropp | Silikone |
| Batterikapacitet | 2700 Mah |
| Standby tid | 3-5 dage |
| Pris | $$ |
Pris og tilgængelighed?
TheLemfo Lem 12 er tilgængelig på Aliexpress, Gearbest, og Banggood med forskellige priser. Du kan vælge den bedste pris for dig.
Tjek på Aliexpress
Se Prisen hos Banggood
Se prisen hos Gearbest



