Po KLEJ LEMFO 10, Firma Lemfo stworzyła nowy telefon z systemem Android o nazwie LEMFO LEM T. Nowy smartwatch 4G jest wyposażony w duży wyświetlacz, jaki kiedykolwiek powstał, ogromną baterię, 5Kamera MP, Wodoodporność IP67, i wiele innych. Przeczytajmy pełne szczegóły!
Sprawdź także: Smartwatch TICWRIS MAX kontra Lemfo LEM T
Projekt LEMFO LEM T?

Jak widać na powyższym obrazku. Nowy chiński smartwatch ma kwadratowy kształt podobny do Lemfo LEM 4 ale jest większy. zegarek ze stylową metalową obudową i zakrzywionym ekranem sprawia, że jest to jeden z ładniejszych smartwatchów na rynku. Wyświetlacz jest duży i duży, co sprawia, że jest to smartfon na nadgarstku. jego 2.86 Cale z 640*380 rozdzielczości. smartwatch wyposażony jest także w różnorodne tarcze zegarków, dzięki którym możesz wybrać swój idealny styl.
Musisz przeczytać:
5 Najlepsze smartwatche z Androidem dla mężczyzn 2023
Najlepsze samodzielne smartwatche z kartą SIM i Wi-Fi 2023
Smartwatch Lemfo LEM10 4G Plusy i minusy
LEMFO LEM T kontra LEMFO LEM 10
Funkcje smartwatcha LEM T?

Nowy smartwatch z Androidem zasilany procesorem MTK6739 i ma 1 GB + 3 GB RAM i 16 GB + 32 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie to samodzielny smartwatch obsługujący kartę SIM 4G, Wifi, GPS i Bluetooth.

z aparatem 5MP, możesz wykonywać rozmowy wideo, a dzięki wodoodporności IP67, możesz go nosić w deszczowe dni lub podczas mycia rąk. smartwatch jest również wyposażony w funkcje monitorowania zdrowia i kondycji, takie jak czujnik tętna, śledzenie liczby kroków, kalorie … i więcej. mając 2700 mah, zapewniam długą żywotność baterii.
Nowe zegarki:
KLEJ LEMFO 11 4G SmartWatch
KLEJ LEMFO 12 4SMARTWATCH 2023
Plusy i minusy zegarka LEMFO?
Profesjonaliści: Duży ekran, 4G LTE, ogromna bateria
Wady: Nie nadaje się do pływania
Dane techniczne Lemfo LEM T?
| Urządzenie | LEM T |
|---|---|
| Kształt | Prostokątny |
| Wymiar | 75.2*52*16.6mm |
| Waga | 200G |
| Karta SIM | Karta Nano-SIM |
| Wyświetlacz | Tft |
| Rozmiar ekranu | 2.86cal |
| Rozdzielczość ekranu | 640*480 |
| System operacyjny | Android 7.1.1 |
| BARAN | 3GB |
| Rom | 326GB |
| Kamera | 5MP |
| NFC | NIE |
| EKG | NIE |
| Odblokowanie identyfikatora twarzy | NIE |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Tlen we krwi | NIE |
| Ciśnienie krwi | Tak |
| Wodoodporny | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Tak |
| Łączność | 4G+WiFi |
| Pasek | Silikon |
| Pojemność baterii | 2700 Mah |
| Czas czuwania | 3-5 dni |
| Cena | $$ |
Cena i dostępność?
Lemfo Lema 12 jest dostępny na Aliexpress, Gearbest, i Banggood z różnymi cenami. Możesz wybrać najlepszą cenę dla siebie.
Sprawdź Na Aliexpress
Zobacz cenę w Banggood
Zobacz cenę na Gearbest



