Pari kuukautta Amazfit Falconin lanseerauksen jälkeen, Amazfit voi alkaa miettiä heittoa Amazfit Falcon 2 sisä- 2024. Käytettävä on kuntoseurantakello, joka voi olla pyöreä 1,28 tuuman AMOLED-näytöllä ja se voi olla varustettu sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, NFC, GPS, EKG, 20ATM vedenpitävä, ja saattaa tukea Bluetooth-puheluita. Joten tarkistetaan täydelliset tiedot!
Amazfit Falcon 2 Täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! Amazfit Falconin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoja 2. Kuitenkin, asetamme täyden odotuksemme tulevaa Amazfit-älykelloa kohtaan.
| Laite | Falcon 2 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*13mm |
| Paino | 60g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.28Tuuma |
| Näytön resoluutio | 416 x 416 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Lämpömittari | Ei |
| Vedenpitävä | 20Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 500mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Sovellusnimi | Saippua |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Amazfit Falconin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 2. mutta odotamme, että Amazfit saattaa vapauttaa Falconin 2 toukokuussa 2024 hintaluokassa $450 -lla $550. Osta Amazfit Falcon
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






