La câteva luni după lansarea Amazfit Falcon, Amazfit poate începe să se gândească să arunce Amazfit Falcon 2 în 2024. Portabilul este un ceas fitness tracker care poate avea o formă circulară cu un ecran AMOLED de 1,28 inchi și poate fi echipat cu un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, NFC, GPS, ECG, 20ATM rezistent la apă, și poate accepta apeluri Bluetooth. Deci, să verificăm specificațiile complete!
Amazfit Falcon 2 Specificații complete:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Amazfit Falcon 2. Cu toate acestea, ne vom pune pe deplin așteptările de la viitorul ceas inteligent Amazfit.
| Dispozitiv | Şoim 2 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*13mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.28inch |
| Rezoluția ecranului | 416 x 416 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Termometru | Nu |
| Impermeabil | 20ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 500mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Numele aplicației | Săpun |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Amazfit Falcon 2. dar ne așteptăm ca Amazfit să elibereze șoimul 2 în Mai 2024 la o gama de pret intre $450 la $550. Cumpărați Amazfit Falcon
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






