F57L on toinen uusi 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 1,9 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Verensokerin seuranta, 50 urheilutilat, IP67 vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
F57L-älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevasta kuvasta näet, Tämä uusi F57L-kello sai neliön muodon, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 41,7*35,4*11mm ja paino noin 36g. Paneelin oikealla puolella on yksi fyysinen painike. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
F57L-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on silikonia, teräs, ja metallia. Näyttöruudun suhteen! Tässä F57 L -älykellossa on 1,91 tuuman IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja jonka resoluutio on 280 x 320 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, hopea, vaaleanpunainen, ja kultaiset värit.
F57 L Smart Watchin ominaisuudet:

F57L on IP67 vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä F57L-älykello voi seurata jopa 50 erilaisia urheilulajeja, mukaan lukien kävely, juokseva, pyöräily, kiipeily, jalkapallo, koripallo, sulkapallo…jne. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, SPO2 veren happimittari, Verensokerimittari, Lämpömittari, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 260 mAh 3-7 Normaalin käytön päivät ja 15 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
F57L-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | F57 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 41.7*35.4*11mm |
| Paino | 36g |
| Värit | Musta, Kulta, Hopea, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | IPS LCD |
| Näytönkoko | 1.91 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 280x 320 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260mAh |
| Normaali käyttö | 3-7 päivä |
| Sovellusnimi | H Band |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri näyttö, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +50 Urheilutilat, Erittäin halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
F57L-älykello on tällä hetkellä saatavana vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



