F57L er en annen ny 2023 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 1,9-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Overvåking av blodsukker, 50 sportsmoduser, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av F57L Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye F57L-klokken har en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 41,7*35,4*11mm og veier ca 36g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
F57L-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er av silikon, stål, og metall. Angående skjermbildet! Denne F57 L smartklokken har en 1,91-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 280 x 320 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, rosa, og gullfarger.
Funksjoner til F57 L Smart Watch:

F57L er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne F57L smartklokken kan spore opp til 50 typer sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, klatring, fotball, basketball, badminton…osv. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodsukkermåler, Termometer, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 260 mAh 3-7 dager med normal bruk og 15 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
F57L Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | F57 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 41.7*35.4*11mm |
| Vekt | 36g |
| Farger | Svart, Gull, Sølv, Rosa |
| Utstilling | IPS LCD |
| Skjermstørrelse | 1.91 tomme |
| Skjermoppløsning | 280x 320 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260mAh |
| Normal bruk | 3-7 dager |
| Appnavn | H Band |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, Stor skjerm, Flere typer helseovervåking, +50 Sportsmoduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
F57L smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



