F57L este un alt nou 2023 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 1,9 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Monitorizarea glicemiei, 50 Moduri sport, IP67 impermeabil, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent F57L:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest nou ceas F57L are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsoară 41,7*35,4*11mm și cântărește aproximativ 36g. Există un buton fizic în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului F57L este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon, oţel, și metal. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent F57 L are un ecran tactil IPS de 1,91 inchi curbat cu sticlă 2.5D și creat cu o rezoluție de 280 x 320 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, roz, și culori de aur.
Caracteristicile ceasului inteligent F57 L:

F57L este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent F57L poate urmări până la 50 tipuri de activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, alpinism, fotbal, baschet, badminton…etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Monitor al glicemiei, Termometru, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 260 mAh cu 3-7 zile de utilizare normală și 15 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent F57L:
| Dispozitiv | F57 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 41.7*35.4*11mm |
| Greutate | 36g |
| Culori | Negru, Aur, Argint, Roz |
| Afişa | LCD IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.91 inch |
| Rezoluția ecranului | 280x 320 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 260mAh |
| Utilizare normală | 3-7 zile |
| Numele aplicației | H Band |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Ecran mare, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +50 Moduri sportive, Preț foarte ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent F57L este disponibil momentan numai pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



