H11 Ultra Plus on yksi viimeisimmistä 2023 Apple Watch Ultra -kloonit saatavilla markkinoilla edulliseen hintaan. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen 2,0 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 veren happimittari, 173 urheilutilat, NFC -kulunvalvonta, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Katso H11 ultra Plus Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi H11 Ultra Plus -älykello on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*43*13,8mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Vwar H11 Ultra Plus -älykellon runko on valmistettu titaaniseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä H11 Ultra+ -älykello käyttää 2,0 tuuman suurta LCD-kosketusnäyttöä, joka on päällystetty 2,5D-lasilla ja on luotu resoluutiolla 425*518 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, hopea, keltainen, ja oranssit värit.
Lue myös:?10 Parhaat Apple Watch Ultra -kloonit 2023
H11 Ultra+ Smart Watchin ominaisuudet:

H11 Ultra Plus on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä Apple Watch Clone auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä H11 Ultra Plus -älykello on varustettu kaiuttimella ja mikrofonilla, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Veren happimittari Verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä gadgetissa on a 450 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
H11 Ultra Plus -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | H11 Ultra+ |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*13mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Hopea, Musta, Oranssi, Keltainen |
| Näyttö | LCD |
| Näytönkoko | 2.0 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 425*518 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Qif |
| Hihna | Silikoni, Valtameri |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.00-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 173-Urheilutilat, Useita kellotauluja
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
H11 Ultra Plus -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa: Uudet ja uusimmat älykellot 2023






