H11 Ultra Plus este unul dintre cele mai recente 2023 Clonele Apple Watch Ultra disponibile pe piață la un preț accesibil. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 2,0 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, 173 Moduri sport, Control de acces NFC, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Vezi ceasul inteligent H11 ultra Plus:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou smartwatch H11 Ultra Plus vine într-un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*43*13.8mm și cântărind aproximativ 50g. Există trei butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului Vwar H11 Ultra Plus este realizat din aliaj de titan, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent H11 Ultra+ folosește un ecran tactil LCD mare de 2,0 inchi acoperit cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 425*518 pixeli. Acest smartwatch este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, galben, și culori portocalii.
Citește De asemenea:?10 Cele mai bune clone Apple Watch Ultra 2023
Caracteristicile ceasului inteligent H11 Ultra+:

H11 Ultra Plus este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă Apple Watch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch H11 Ultra Plus este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristici suplimentare sunt monitorizarea tensiunii arteriale a oxigenului SPO2, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest gadget are un 450 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
De asemenea, s-ar putea să vă placă următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent H11 Ultra Plus:
| Dispozitiv | H11 Ultra+ |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Argint, Negru, Portocale, Galben |
| Afişa | LCD |
| Dimensiunea ecranului | 2.0 inch |
| Rezoluția ecranului | 425*518 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Qif |
| Curea | Silicon, Ocean |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.00-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, 173-Moduri sport, Fețe multi -ceas
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent H11 Ultra Plus este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






