H11 Ultra Plus er en av de siste 2023 Apple Watch Ultra-kloner tilgjengelig på markedet til en overkommelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,0-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 173 sportsmoduser, NFC tilgangskontroll, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Se H11 ultra Plus Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye H11 Ultra Plus smartklokken kommer i en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*43*13,8 mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Vwar H11 Ultra Plus smartklokkekroppen er laget av titanlegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne H11 Ultra+ smartklokken bruker en 2,0-tommers stor LCD-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 425*518 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i sort, sølv, gul, og oransje farger.
Les også:?10 Beste Apple Watch Ultra Clones 2023
Funksjoner på H11 Ultra+ Smart Watch:

H11 Ultra Plus er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne H11 Ultra Plus smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er SPO2 -blod oksygenovervåker blodtrykksmonitor, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne dingsen har en 450 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
H11 Ultra Plus Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | H11 Ultra+ |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Sølv, Svart, Oransje, Gul |
| Utstilling | LCD |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 425*518 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Qif |
| Stropp | Silikon, Hav |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.00-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 173-Sportsmoduser, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
H11 Ultra Plus smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut: De nye og nyeste smartklokkene 2023






