H11 Ultra?on toinen uusi 2022?Apple Watch Ultra clone that supports Bluetooth calling and NFC access control at a low price. It is a fitness tracker smartwatch that comes in a square shape with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, EKG, SPO2 veren happimittari, 173 urheilutilat, ja tukee kehon lämpötilan seurantaa. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of H11 Ultra SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new H11 Ultra smartwatch got a square design that looks stylish, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Ultra. Mitat 49*44*13mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kolme fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The H11 Ultra smartwatch body is made of titanium alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This H11Ultra smart watch has a 2.02-inch Large LCD touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 425*518 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, hopea, ja oranssit värit.
Lue myös:?5 Parhaat Apple Watch Ultra -kloonit 2023
Features of H11Ultra Smart Watch:

H11 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This H11 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Lisäominaisuudet ovat veren hapen seuranta verenpainemittari, EKG, Lämpömittari, GPS-reitin seuranta, Istuva muistutus, MultSports -tilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tämä älykello on varustettu a 450 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
H11 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Laite | H11 Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*13mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Hopea, Musta, Oranssi |
| Näyttö | LCD |
| Näytönkoko | 2.02 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 425*518 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Qif |
| Hihna | Silikoni, Valtameri |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.02-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, 173-Urheilutilat, NFC Access Control
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The H11 Ultra smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






