H11 Ultra?er en annen ny 2022?Apple Watch Ultra clone that supports Bluetooth calling and NFC access control at a low price. It is a fitness tracker smartwatch that comes in a square shape with a 2.02-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, EKG, SPO2 blodoksygenmonitor, 173 sportsmoduser, and supports body temperature monitoring. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of H11 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new H11 Ultra smartwatch got a square design that looks stylish, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 49*44*13mm og veier ca 50g. Det er tre fysiske knapper på høyre side av dekselet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The H11 Ultra smartwatch body is made of titanium alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This H11Ultra smart watch has a 2.02-inch Large LCD touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 425*518 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, og oransje farger.
Les også:?5 Beste Apple Watch Ultra Clones 2023
Features of H11Ultra Smart Watch:

H11 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This H11 Ultra smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, EKG, Termometer, GPS-rutesporing, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken er utstyrt med en 450 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
H11 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Enhet | H11 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Sølv, Svart, Oransje |
| Utstilling | LCD |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 425*518 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Qif |
| Stropp | Silikon, Hav |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.02-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 173-Sportsmoduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The H11 Ultra smartwatch is available right now only on Aliexpress at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






