Pari kuukautta HK9 Ultran julkaisun jälkeen 2, Wearpai on palannut jälleen ja toi meille uuden älykellon, jossa on enemmän ominaisuuksia, nimeltään HK9 Ultra 2 Max. Käytettävä on Apple Watch Ultra 2 Klooni, jossa on 2,02 tuuman AMOLED-näyttö ja useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2, AI ChatGPT, Kompassi, Moniurheilutilat, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
HK9 Ultran suunnittelu 2 Max Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, tämä uusi HK9 Ultra 2 Max-kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*44*12mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
HK9 Ultra 2 Max-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä HK 9 Ultra 2 Max-älykello käyttää 2,02 tuuman suurta AMOLED-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja on luotu resoluutiolla 410*494 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, ja harmaita värejä.
HK:n ominaisuudet 9 Ultra 2 Max Smart Watch:

HK9 Ultra 2 Max on IP67 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä HK 9 Ultra 2 Max-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Kompassi, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, AI ChatGPT, Sää, AI kellotaulu, AI käännös, AI valokuva-albumi, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 260 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat pitää myös seuraavista:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
HK9 Ultra Gen 2 Älykellon maksimitiedot:
| Laite | HK9 Ultra2 Max |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*12mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi, Harmaa |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 2.02 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 410*494 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | WearFit OS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.02-tuumainen suuri AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, AI-toiminnot, TWS-yhteys
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
HK9 Ultra 2 Max-älykello on tällä hetkellä saatavilla Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






