Et par måneder etter lanseringen av HK9 Ultra 2, Wearpai er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke med flere funksjoner kalt HK9 Ultra 2 Maks. Den bærbare er en Apple Watch Ultra 2 Klon som kommer firkantet med en 2,02-tommers AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2, AI ChatGPT, Kompass, Multisportmoduser, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av HK9 Ultra 2 Max Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye HK9 Ultra 2 Max-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*12mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
HK9 Ultra 2 Max smartwatch-kropp er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Dette HK 9 Ultra 2 Max smartwatch bruker en 2,02-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 410*494 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og grå farger.
Funksjoner av HK 9 Ultra 2 Max Smart Watch:

HK9 Ultra 2 Max er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Dette HK 9 Ultra 2 Max smartwatch har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Kompass, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, AI ChatGPT, Vær, AI Watch Face, AI-oversettelse, AI-fotoalbum, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 260 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
HK9 Ultra Gen 2 Max Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | HK9 Ultra2 Maks |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*12mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 2.02 tomme |
| Skjermoppløsning | 410*494 piksler |
| Operativsystem | WearFit OS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | WearFit Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.02-tommer stor AMOLED-skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, AI-funksjoner, TWS-tilkobling
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
HK9 Ultra 2 Max smartwatch er for øyeblikket tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






