LEMFO F22 on toinen halpa älykello, joka on saatavilla markkinoilla juuri nyt. se on urheilullinen älykello, jonka IP67-vesitiivis, 9 Urheilutila, iso näyttö, ja maksaa vähemmän kuin $25. muuten! vaikka sen nimi on LEMFO F22 ja saatavana LEMFO virallisesta myymälästä, mutta se ei ole LEMFO-valmistajien valmistama. Niin, hypätään täydellisiin yksityiskohtiin.
LEMFO F22:n suunnittelu?

Uudessa F22-älykellossa on neliön muoto, joka muistuttaa Apple Watchia ja Ticwris GTS. Runko on hoikka, ohut, ja värikäs, mikä tekee siitä tyylikkäämmän, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 43.25*35.25*9.4mm ja paino noin 34.g. Näyttöruudun suhteen, Tässä uudessa F22-kellossa on 1,4 tuuman suuri TFT-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 240 x 240 pikseliä. Tämä suuri näyttö näyttää enemmän sisältöä ja tekee kellosta tyylikkäämmän, kun määrität kellotaulun tyylin.
F22-älykellon ominaisuudet?

Tämä uusi LEMFO F22 on IP67-vesitiivis älykello, voit käyttää sitä käsien pesussa tai sateisina päivinä tai jopa uimassa. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan. Laite tukee myös 9 urheilumuotoihin kuuluu kävely, juokseva, pyöräily, sulkapallo jne. Muita ominaisuuksia ovat veren happi ja verenpainemittari, Bluetooth 4.2, ja paljon muuta. Laitteessa on myös a 210 mAh akku 14 Päivät valmiusaika.
Pidät myös:
10 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
9 Paras älykello HD -kameralla 2023
7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
LEMFO F22 -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | F22 älykello |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 43.25*35.25*9.4mm |
| Paino | 34g |
| Värit | 4 värit |
| Näyttö | TFT LCD |
| Näytönkoko | 1.4 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 240 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit | Syke -anturi, G -anturi |
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ei |
| EKG | Ei |
| Moniurheilutila | 9 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 210 mAh |
| Valmiusaika | 14 päivä |
| Sovellusnimi | Wearfit 2.0 -sovellus |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Lemfo F22 -kellon plussat ja miinukset?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri näyttö, 4 tyyppinen terveysvalvonta, Irrotettava hihna, 9 urheilutilat, Halpa Hinta
Miinukset: se doesnt ¡¯ t valvoa kehon lämpötilaa
Hinta ja saatavuus?
Uusi F22-älykello on saatavilla Aliexpressistä ja Gearbestistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan.
Tarkista hinta Aliexpressissä
Katso hinta Gearbestissä



