LEMFO F22 este un alt ceas inteligent ieftin disponibil pe piețe chiar acum. este un smartwatch sportiv cu impermeabilitate IP67, 9 Mod sport, ecran mare, și costă mai puțin decât $25. apropo! chiar dacă numele său LEMFO F22 și disponibil în magazinul oficial LEMFO, dar nu este fabricat de Producătorii LEMFO. Aşa, să trecem la detalii complete.
Proiectarea LEMFO F22?

Noul smartwatch F22 vine cu o formă pătrată similară ceasului Apple și Ticwris GTS. Corpul este subțire, subţire, și colorat, ceea ce îl face mai elegant, la modă, și potrivit pentru bărbați și femei. Măsurând 43,25*35,25*9,4 mm și cântărind aproximativ 34,g. Referitor la ecranul de afișare, Acest nou ceas F22 are un ecran tactil TFT mare de 1,4 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 240 x 240 pixeli. Acest ecran mare arată mai mult conținut și face ca ceasul să fie mai elegant atunci când configurați stilul feței dvs..
Caracteristicile smartwatch-ului F22?

Acest nou LEMFO F22 este un smartwatch rezistent la apă IP67, îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase sau chiar la înot. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei. Dispozitivul acceptă și 9 modurile sportive includ mersul pe jos, funcţionare, ciclism, badminton ..etc. Caracteristici suplimentare sunt oxigenul de sânge și Monitorul tensiunii arteriale, Bluetooth 4.2, si multe altele. Aparatul are, de asemenea, un 210 baterie mAh cu 14 Zile de timp de așteptare.
O să vă placă, de asemenea:
10 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent LEMFO F22:
| Dispozitiv | Ceas inteligent F22 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 43.25*35.25*9.4mm |
| Greutate | 34g |
| Culori | 4 culorile |
| Afişa | LCD TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.4 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac, Senzor G |
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | N0 |
| NFC | Nu |
| ECG | Nu |
| Mod multi-sport | 9 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 210 mAh |
| Timp de așteptare | 14 zile |
| Numele aplicației | Aplicația Wearfit2.0 |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale ceasului Lemfo F22?
Pro: Design elegant, Display mare, 4 tipuri de monitorizare a sănătății, Curea detasabila, 9 Moduri sport, Pret ieftin
Contra: nu monitorizează temperatura corpului
Pret si disponibilitate?
Noul ceas inteligent F22 este disponibil pe Aliexpress și Gearbest la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs.
Verificați prețul pe aliexpress
Consultați prețul pe GearBest



