LEMFO F22 er en annen billig smartklokke som er tilgjengelig på markedene akkurat nå. det er en sporty smartklokke med IP67 vanntett, 9 Sportsmodus, stor skjerm, og koster mindre enn $25. forresten! selv om navnet LEMFO F22 og tilgjengelig i LEMFO Offisiell butikk, men det er ikke laget av LEMFO-produsentene. Så, la gå til alle detaljer.
Design av LEMFO F22?

Den nye F22 smartklokken kommer med en firkantet form som ligner på Apple Watch og Ticwris GTS. Kroppen er slank, tynn, og fargerik som gjør den mer stilig, moteriktig, og passer for menn og kvinner. Måler 43,25*35,25*9,4 mm og veier omtrent 34,g. Angående skjermbildet, Denne nye F22-klokken har en 1,4-tommers stor TFT-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 240 x 240 piksler. Denne store skjermen viser mer innhold og gjør klokken mer elegant når du konfigurerer urskivens stil.
Funksjoner til F22 smartklokke?

Denne nye LEMFO F22 er en IP67 vanntett smartklokke, du kan bruke den når du vasker hender eller på regnværsdager eller til og med på svømming. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen. Enheten støtter også 9 sportsmoduser inkluderer gange, løping, sykling, badminton ..osv. Ytterligere funksjoner er blod oksygen og blodtrykksmonitor, Bluetooth 4.2, Og mye mer. Enheten har også en 210 mAh batteri med 14 dager med standby -tid.
Du vil like også:
10 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LEMFO F22 Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | F22 smartklokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 43.25*35.25*9.4mm |
| Vekt | 34g |
| Farger | 4 farger |
| Utstilling | TFT LCD |
| Skjermstørrelse | 1.4 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer | Hjertefrekvenssensor, G sensor |
| Bluetooth | V4.2 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ingen |
| EKG | Ingen |
| Multisportmodus | 9 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 210 mAh |
| Standby tid | 14 dager |
| Appnavn | Wearfit2.0 App |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Lemfo F22-klokke?
Fordeler: Stilig design, Stor skjerm, 4 slags helseovervåking, Avtakbar stropp, 9 sportsmoduser, Billig pris
Ulemper: det ikke ¡¯ t overvåke kroppstemperatur
Pris og tilgjengelighet?
Den nye F22 smartklokken er tilgjengelig på Aliexpress og Gearbest til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg.
Sjekk pris på Aliexpress
Se pris på Gearbest



