LEMFO LF28 ja LF29 älykellon jälkeen, LEMFO on palannut jälleen ja julkaisi uuden älykellonsa LF sarja soitti LEMFO LF27. Tämä puettava on kuntomittari, jossa on urheilullinen neliön muotoinen muotoilu ja sykemittari, Verenpaine ja veren happimittari, 8 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja enemmän. Joten siirrytään täydellisiin yksityiskohtiin!
Lemfo LF27 älykellon suunnittelu?

Toisin kuin LEMFO LF29 ja LF28 kellot, joissa on pyöreä muotoilu, Tässä LF27-kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 44,3 * 336,5 * 9,7 mm ja paino noin 40 g. Kotelon oikealla puolella on yksi painike. Se vastaa juoksun käynnistämisestä, käyttöliittymän vaihto. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen kokoonpanon ¨C nämä ovat magneettiset koskettimet latausta varten ja sykesensori.
Kellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä LF27-kellossa on 1,7 tuuman suuri TFT-kosketusnäyttö, ja se on luotu resoluutiolla 325 x 385 pikseliä. Tämä puettava laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja saatavana mustana ja vaaleanpunaisena.
LF27-älykellon ominaisuudet?

Lemfo LF27 on IP68 vedenpitävä älykello, voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Tämä älykello voi myös seurata 8 urheiluun kuuluu kävely, juokseva, uima-, pyöräily, Kiipeily, Sulkapallo, Ping Pong, Koripallo, ja Jalkapallo. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Soita tai laita viestiä muistutus,? Hengitysharjoittelu, Sovellusilmoitus, Bluetooth 5.0, ja enemmän. Lemfo LF27 on myös varustettu 200mAh akun kapasiteetilla 5-7 päivän normaalissa käytössä.
MYÖS TYKKÄÄT:?
7 Parhaat Android -älykellot miehille 2020
10 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2020
6 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Lemfo LF27 älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Älykello LF27 |
|---|---|
| Muoto | Pyöristää |
| Ulottuvuus | 44*36.5*9.7mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Musta, Pinl |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.7 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320*385 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit | Syke -anturi |
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ei |
| EKG | Ei |
| Moniurheilutila | 8 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200 mAh |
| APP | JA ULOS |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Suuri näyttö, 4 tyyppinen terveysvalvonta, Naisten kuukautiskierron muistutus, 8 urheilutilat, Mukautetut kellotaulut, Bluetooth 5.0
Miinukset: se doesnt ¡¯ ei tue Bluetooth-puheluita
Hinta ja saatavuus?
Lemfo LF27 älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä ja Gearbestissä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodista
Saatat myös haluta tarkistaa😕Uudet ja uusimmat älykellot 2023






