After a few months of launching the Zeblaze GTS 2, Zeblaze is back again and brought us another new smartwatch with more features called Zeblaze stratos. This wearable is a sporty smartwatch with built-in GPS and equipped Heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, 120 urheilutila, 50M waterproof, Ja paljon muuta. Sukella siis kaikkiin yksityiskohtiin.
Design of Zeblaze Stratos Smartwatch?

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! This Zeblaze Stratos watch got a business sport design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.? Measuring 47*47*14mm and weighing about 60g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa juoksun käynnistämisestä, käyttöliittymän vaihto. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The wearable body is made out of fiber carbon surrounded by a zinc alloy bezel while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This Stratos smartwatch has a 1.32inch Large TFT touch screen created with a resolution of 360 x 360 pikseliä. Tämä puettava laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja tukee mukautettuja kellotauluja.
Features of Zeblaze Stratos smart watch?

Zeblaze Stratos is a 50M waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi. Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! This smartwatch built-in GPS sensor that allows you to track outdoor activities more accurately. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood Oxygen Monitor, 120 urheilutilat, istumisen muistutus, Kompassi, Bluetooth 5.0, Ja paljon muuta. This watch has a 580mAh battery capacity with 7 Normaalin käytön päivät ja 25 Päivät valmiusaika.
Zeblaze Stratos Smartwatch User manual:

After you get this Zeblaze Stratos flagship watch! Sinun on noudatettava näitä kahta yksinkertaista vaihetta:
- Asenna Zeroner?Soveltaa?älypuhelimellasi, joka on saatavilla sekä App Storesta että Play Storesta.
- Yhdistä laitteesi älykelloon Bluetoothin kautta, sitten Älykellon ajoitus asetetaan automaattisesti.
Siinä se!?Joten nyt voit välittää puhelut, synkronoi kalenterisi tai vastaanota älypuhelimen ilmoituksia suoraan älykellosta, voit myös näyttää kaikki älykellon keräämät tiedot, kuten sykkeen, askelmäärä, tai unen laatu suoraan älypuhelimeesi saadaksesi suuremman näytön ja paremman data-analyysin.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ZEBLAZE Stratos Smartwatch Full Specs:
| Laite | Stratos |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*14mm |
| Paino | 60g |
| Värit | Musta, Sininen, Vihreä |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.32Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | 120 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Lämpömittari | Ei |
| Vedenpitävä | 50M waterproof |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 580mAh |
| Normaali käyttö | 5-7 päivä |
| Sovellusnimi | Zeroner |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, Sopii uimaan, Sisäänrakennettu GPS, Barometric altitude, 3 Terveyden seurannan tyypit, 120 Urheilutilat
Miinukset: Se ei tue Bluetooth-puheluita
Hinta ja saatavuus?
Zeblaze Stratos smartwatch is available right now only on Aliexpress and Banggood at different prices. Voit valita?paras hinta sinulle.
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodista
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






