După smartwatch LEMFO LF28 și LF29, LEMFO s-a întors din nou și a lansat noul său ceas inteligent în Seria LF chemat LEMFO LF27. Acest purtabil este un tracker de fitness care vine cu un design pătrat sportiv și este echipat cu un monitor al ritmului cardiac, Monitor de presiune și oxigen din sânge, 8 Moduri sport, IP68 rezistent la apa, și mai mult. Deci, să trecem la detaliile complete!
Designul ceasului inteligent Lemfo LF27?

Spre deosebire de ceasurile LEMFO LF29 și LF28 care vin cu un design circular, Acest ceas LF27 are un design pătrat care arată sportiv, elegant, și potrivit pentru bărbați și femei. Măsurând 44,3*336,5*9,7mm și cântărind aproximativ 40g. Există un buton în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergării înapoi, comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
Corpul ceasului este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas LF27 are un ecran tactil TFT mare de 1,7 inchi și creat cu o rezoluție de 325 x 385 pixeli. Acest dispozitiv de purtare este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și roz.
Caracteristicile ceasului inteligent LF27?

Lemfo LF27 este un smartwatch rezistent la apă IP68, îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! De asemenea, acest ceas inteligent poate urmări 8 activitățile sportive includ mersul pe jos, funcţionare, înot, ciclism, Alpinism, Badminton, Ping Pong, Baschet, și fotbal. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Apel sau Membri de mesaje,? Antrenamentul respirației, Notificarea aplicației, Bluetooth 5.0, și mai mult. Lemfo LF27 este echipat și cu o capacitate a bateriei de 200mAh cu 5-7 Zile de utilizare normală.
Îți va plăcea și tu:?
7 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2020
10 Cele mai bune ceasuri inteligente autonome cu cartelă SIM și WiFi 2020
6 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Lemfo LF27 Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Ceas inteligent LF27 |
|---|---|
| Formă | Rundă |
| Dimensiune | 44*36.5*9.7mm |
| Greutate | 40g |
| Culori | Negru, Pinl |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.7 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori | Senzor de ritm cardiac |
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Nu |
| ECG | Nu |
| Mod multi-sport | 8 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200 mAh |
| APP | Potrivirea |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran mare, 4 tipuri de monitorizare a sănătății, Memento ciclului menstrual feminin, 8 moduri sportive, Fețe de ceas personalizate, Bluetooth 5.0
Contra: Nu este suportat apelurile Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Lemfo LF27 este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress și Gearbest la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul pe aliexpress
Verificați prețul pe Banggood
V-ar putea dori, de asemenea, să verificați😕Noile și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






