A few days after launching the ZD8 Ultra Max Plus, Zordai is back again and brought us a new smartwatch called ZD8 Ultra Pro. The wearable is an Apple Watch Ultra Copy that comes in a square shape with a 2.2-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, MultSport -tilat, IP68 vedenpitävä, and supports Type-C wireless charger. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Zordai ZD8 Ultra Pro SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, this new Zordai ZD8 Ultra Pro Watch comes in a square design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 49*44*14,4mm ja paino noin 55g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The ZD8 Ultra Pro smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! Tämä ZD 8 Ultra Pro smart watch uses a 2.2-inch Large IPS touch screen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 520*585 pikseliä. Tämä vempain on myös täynnä enemmän kuin 500 Katso kasvot ja on saatavana mustana, oranssi, ruskea, ja hopeavärit.
Tarkista myös: 10 Paras Apple Watch Ultra -klooni (Kopioida) 2023
ZD:n ominaisuudet 8 Ultra Pro Smart Watch:

Zordai ZD8 Ultra Pro is an IP68 waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, This ZD8 Ultra Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat Veren happimittari Verenpainemittari, EKG, Kompassi, Istuva muistutus, Moniurheilutilat, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tässä Apple Watch Ultra Clonessa on 420 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
ZD8 Ultra Pro Smartwatch Full Specs:
| Laite | ZD 8 Ultra Pro |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*44*14.4mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Hopea, Oranssi, Ruskea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.2 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 520*585 |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 420 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | UPEA |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Melko siisti muotoilu, 2.2-tuuman suuri näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, Type-C wireless charger
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The ZD8 Ultra Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



