A few months after launching the Redmi Watch 3 Aktiivinen, Xiaomi saattaa harkita heittämistä Redmi kello 4 Aktiivinen sisä- 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come square with a 1.83-inch large TFT screen and may be equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, NFC, 5ATM vedenpitävä, and may support Bluetooth calling on. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Xiaomi Redmi kello 4 Active SmartWatch Full Specs:
Toistaiseksi! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Redmi Watch 4 Aktiivinen. Kuitenkin, we will put our full expectations of the Upcoming Redmi Watch.
| Laite | Redmi kello 4 Aktiivinen |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44*37*10mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Musta, Hopea, Sininen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.83 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 283 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Univalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Soveltaa | Xiaomi Wear |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! there is no information about the price and the release date of the Redmi Watch 4 Aktiivinen. but we expect that Xiaomi will launch the Redmi 4 Active smartwatch in July 2024 hintaluokassa $50 -lla $70.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



