IDW19 on toinen uusi 2023 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on neliön muotoinen kuntoseurantakello, jossa on 1,8 tuuman suuri IPS-näyttö ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
IDW19 SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa IDW19-kellossa on neliön muotoinen muotoilu, joka näyttää urheilulliselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 45*38*11,5mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike, Se vastaa päälle/pois päältä -toiminnosta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
IDW19-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä IDW 19 älykello käyttää 1,8 tuuman IPS-kosketusnäyttöä, joka on kaareva 2,5D lasilla ja on luotu resoluutiolla 240 x 284 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellopintoja ja se on saatavana mustana, vaaleanpunainen, kulta, ja siniset värit.
IDW:n ominaisuudet 19 Älykäs kello:

IDW19 on IP68 vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana tai sadepäivinä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä IDW19-kello voi seurata jopa 100 urheilutoimintaa, mukaan lukien ulkoilu, sisäjuoksu, ulkona kävelyä, sisäkävely, ulkopyöräilyyn, sisäpyöräilyä, retkeily, uima-altaassa, avoin uinti…jne. Muita ominaisuuksia ovat veren happimittari, Verenpainemittari, naisten terveydentilan seuranta, Soita ja viesti muistutus, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Bluetooth 5.3 jne. Laitteessa on 300 mAh:n suuri akkukapasiteetti 7 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
IDW19-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | IDW 19 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 45*38*11.5mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Sininen, Vaaleanpunainen, Kulta |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.8 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 284 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 300 mAh |
| Normaali käyttö | 7 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.8-tuuman suuri näyttö, Moniurheilutilat, Monenlaista terveydentilan seurantaa, Useita kellotauluja
Miinukset: Bluetooth-soittotoiminto puuttuu
Hinta ja saatavuus?
IDW19-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain TomTopissa. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



