A few months after launching the Redmi Watch 3 Activ, Xiaomi poate lua în considerare aruncarea Ceasul Redmi 4 Activ în 2024. The wearable is a sporty smartwatch that may come square with a 1.83-inch large TFT screen and may be equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, NFC, 5ATM rezistent la apă, and may support Bluetooth calling on. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Ceasul Xiaomi Redmi 4 Active SmartWatch Full Specs:
Până acum! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Redmi Watch 4 Activ. Cu toate acestea, we will put our full expectations of the Upcoming Redmi Watch.
| Dispozitiv | Ceasul Redmi 4 Activ |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 44*37*10mm |
| Greutate | 40g |
| Culori | Negru, Argint, Albastru, Roz |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.83 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 283 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 300 mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Aplicație | Xiaomi Wear |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the Redmi Watch 4 Activ. but we expect that Xiaomi will launch the Redmi 4 Active smartwatch in July 2024 la o gama de pret intre $50 la $70.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



