Samsung Galaxy Watchin lisäksi 6, Samsung on julkaissut toisen älykellon, jossa on enemmän ominaisuuksia Samsung Galaxy Watch 6 Klassinen. Puettava on kuntoseurantakello, joka on pyöreä, 1,5 tuuman Super AMOLED -näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari., Verenpainemittari, MultSports -tilat, 2Gt RAM + 16 Gt ROM, EKG, eSIM, GPS, ja käyttää Android Wear OS:ää 4. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Samsung Galaxy Watchin suunnittelu 6 Klassinen SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet! Tämä Samsung Galaxy Watch 6 Classicissa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mittaus 46.5 x 46.5 x 10.9 mm ja paino noin 59g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Samsung Galaxy Watch 6 Klassinen runko on valmistettu alumiiniseoksesta, kun taas hihna on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Galaxy Watch6 Classic -kello käyttää 1,5 tuuman Super AMOLED -kosketusnäyttöä, joka tukee aina päällä olevaa näyttöä ja on luotu resoluutiolla 480*480 pikseliä. Tämä vempain on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
Galaxy Watch6 Classicin ominaisuudet:

Samsung Galaxy Watch 6 Classic on IP68 vedenpitävä älykello, joka tarjoaa suojan jopa syvyyteen 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämän Samsung Galaxy Watch6 Classicin sisäänrakennetun GPS-sensorin avulla voit seurata ulkoilua tarkemmin. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, EKG, Hengitysharjoittelu, NFC, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth, ja enemmän. Puettavissa on 425 mAh:n suuri akku, joka kestää 2-3 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 7 Päivät peruskellotilassa.
ESITTELYT POSTAUKSET:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 6 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Samsung Galaxy Watch 6 Classic Täydelliset tiedot:
| Laite | Galaxy Watch6 Classic |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46.5 x 46.5 x 10.9 mm |
| Paino | 59g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | Super AMOLED |
| Näytönkoko | 1.5 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 480x 480 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | Android Wear OS 4. |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Piirisarja | Exynos W930 (5 nm) |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| EKG | Kyllä |
| SPO2 veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 425 mAh |
| Normaali käyttö | 2-3 päivä |
| Soveltaa | Galaxy Wearable |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.5 tuumainen Super AMOLED -näyttö, eSIM, WIFI, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi-Sport-tilat, EKG, Puku 4
Miinukset: Huono akku
Hinta- ja julkaisupäivä?
Samsung Galaxy Watch 6 Classic on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023



