I tillegg til Samsung Galaxy Watch 6, Samsung har lansert nok en smartklokke med flere funksjoner kalt Samsung Galaxy Watch 6 Klassisk. Den bærbare er en treningsklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,5-tommers Super AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodtrykksmåler, Multisport-moduser, 2GB RAM + 16 GB ROM, EKG, f.eks, GPS, og kjører Android Wear OS 4. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Samsung Galaxy Watch 6 Klassisk SmartWatch:

Som du ser på bildet over! Denne Samsung Galaxy Watch 6 Classic har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måling 46.5 x 46.5 x 10.9 mm og veier ca 59g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Samsung Galaxy Watch 6 Klassisk kropp er laget av aluminiumslegering mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne Galaxy Watch6 Classic-klokken bruker en 1,5-tommers Super AMOLED-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 480*480 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Funksjoner på Galaxy Watch6 Classic:

Samsung Galaxy Watch 6 Classic er en IP68 vanntett smartklokke som tilbyr beskyttelse opp til en dybde på 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne Samsung Galaxy Watch6 Classic innebygde GPS-sensoren lar deg spore utendørsaktiviteter mer nøyaktig. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisportmoduser, EKG, Pustetrening, NFC, Ring eller send melding, Appvarsling, Bluetooth, Og mer. Den bærbare har et 425mAh stort batteri som kan vare 2-3 dager med normal bruk og 7 dager med grunnleggende klokkemodus.
UTVALGTE INNLEGG:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 6 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Samsung Galaxy Watch 6 Classic Full spesifikasjoner:
| Enhet | Galaxy Watch6 Classic |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.5 x 46.5 x 10.9 mm |
| Vekt | 59g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | Super AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.5 tomme |
| Skjermoppløsning | 480x 480 piksler |
| Operativsystem | Android Wear OS 4. |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Brikkesett | Exynos W930 (5 nm) |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| EKG | Ja |
| SPO2 blodoksygenmonitor | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 425 mAh |
| Normal bruk | 2-3 dager |
| App | Galaxy Wearable |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.5 tommers Super AMOLED-skjerm, f.eks, Wifi, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, EKG, WearOS 4
Ulemper: Dårlig batteri
Pris- og utgivelsesdato?
Samsung Galaxy Watch 6 Classic er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



