Pe lângă Samsung Galaxy Watch 6, Samsung a lansat un alt ceas inteligent cu mai multe funcții numite Ceas Samsung Galaxy 6 Clasic. Portabilul este un ceas de fitness care are o formă circulară cu un ecran Super AMOLED de 1,5 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de tensiune arterială, Moduri multisports, 2GB RAM + 16 GB ROM, ECG, de ex, GPS, și rulează Android Wear OS 4. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul Samsung Galaxy Watch 6 SmartWatch clasic:

După cum vedeți în poza de mai sus! Acest ceas Samsung Galaxy 6 Classic are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurare 46.5 x 46.5 x 10.9 mm și cântărind aproximativ 59g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Ceasul Samsung Galaxy 6 Corpul clasic este realizat din aliaj de aluminiu, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas Galaxy Watch6 Classic folosește un ecran tactil Super AMOLED de 1,5 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 480*480 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și argintiu.
Caracteristicile Galaxy Watch6 Classic:

Ceas Samsung Galaxy 6 Classic este un smartwatch impermeabil IP68 care oferă protecție până la o adâncime de 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest senzor GPS încorporat Samsung Galaxy Watch6 Classic vă permite să urmăriți mai precis activitățile în aer liber. Puteți urmări distanța parcursă, rutele pe care le iei, și locația ta. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Monitor de tensiune arterială, Moduri multi-sport, ECG, Antrenamentul respirației, NFC, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, Bluetooth, și mai mult. Portabilul are o baterie mare de 425 mAh care poate dura 2-3 zile cu o utilizare normală și 7 Zile cu modul de ceas de bază.
POSTĂRILE PROPRIETATE:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 6 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Ceas Samsung Galaxy 6 Clasic Specificații complete:
| Dispozitiv | Galaxy Watch6 Classic |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46.5 x 46.5 x 10.9 mm |
| Greutate | 59g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Super AMOLED |
| Dimensiunea ecranului | 1.5 inch |
| Rezoluția ecranului | 480x 480 pixeli |
| Sistem de operare | Sistemul de operare Android Wear 4. |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Chipset | Exynos W930 (5 nm) |
| NFC | Da |
| de ex | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| ECG | Da |
| Monitor de oxigen în sânge SPO2 | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 425 mAh |
| Utilizare normală | 2-3 zile |
| Aplicație | Galaxy purtabil |
| Curea | Silicon, Oţel |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.5 ecran Super AMOLED inch, de ex, WIFI, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, ECG, WearOS 4
Contra: Baterie slabă
Preț și data lansării?
Ceas Samsung Galaxy 6 Clasic este disponibil momentan numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



