TW28 Ultra on maailman ensimmäinen LED-taskulamolla varustettu Apple Watch Ultra -klooni. Se on urheilullinen älykello, joka on neliön muotoinen, 2,1 tuuman suurella IPS-näytöllä ja jossa on useita ominaisuuksia, kuten sykemittari, SPO2 veren happimittari, MultSport -tilat, SOS, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
TW28 Ultra SmartWatchin suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi TW28 Ultra Watch on neliön muotoinen ja näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja samanlainen kuin Apple Watch Ultra. Mitat 49*43*14mm ja paino noin 50g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja LED-taskulamppu. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
TW28 Ultra -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on silikonia. Näyttöruudun suhteen! Tämä TW 28 Ultraälykellossa on 2,1 tuuman suuri IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja jonka resoluutio on 320*385 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, valkoinen, ja oranssit värit.
Tarkista myös:?5 Paras Apple Watch Ultra -klooni (Kopioida) 2023
TW28Ultra Smart Watchin ominaisuudet:

TW28 Ultra on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä TW28 Ultra -älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Istuva muistutus, MultSports -tilat, SOS, Alipayn offline -maksu, Sää, Löytää puhelin, Bluetooth, ja niin edelleen. Tällä älykellolla on 290 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
TW28 Ultra -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | TW28Ultra |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 49*43*14mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Oranssi |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 2.1 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 320*385 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 290 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Edut ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 2.1 -tuuman suuri näyttö, LED taskulamppu, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Multi Sport -tilat
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
TW28 Ultra -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






