TW28 Ultra este prima clonă Apple Watch Ultra din lume echipată cu o lanternă LED. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 2,1 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, SOS, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul TW28 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas TW28 Ultra vine într-un design pătrat care arată elegant, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Măsurând 49*43*14mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice și o lanternă LED în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului TW28 Ultra este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest TW 28 Ceasul ultra inteligent are un ecran tactil IPS mare de 2,1 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 320*385 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, alb, și culori portocalii.
Verificați De asemenea:?5 Cea mai bună clonă Apple Watch Ultra (Copie) 2023
Caracteristicile ceasului inteligent TW28Ultra:

TW28 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch TW28 Ultra are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, Moduri multisports, SOS, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 290 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent TW28 Ultra:
| Dispozitiv | TW28Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*43*14mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Alb, Portocale |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.1 inch |
| Rezoluția ecranului | 320*385 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 290 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.1 -inch Ecran mare, Lanterna LED, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent TW28 Ultra este disponibil momentan doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






