Valdus VD36 Pro er nok en nyhet 2024 Smartwatch som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer sirkulær med en 1,43-tommers stor AMOLED-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multi-Sport-moduser, Kompass, 1ATM vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av VD36 Pro Rugged Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye VD36 Pro-klokken har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 55,3*55,3*13mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet og mellom dem en LED-lommelykt. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
VD36 Pro-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne smartklokken VD36Pro har en 1,43-tommers stor AMOLED-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 466 x 466 piksler. Denne enheten er også fullpakket med forskjellige urskiver og er kun tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Funksjoner av VD 36 Pro Smart Watch:

VD36 Pro er en 1ATM vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne VD36Pro smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 -oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multi Sports-moduser, LED lommelykt, Høydemåler, Kompass, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.2, og mange flere. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 450mAh 5-7 dager med normal bruk og 60 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
VD36 Pro Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | VD36Pro klokke |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 53*53*13mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | 1ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 7-10 dager |
| Appnavn | DAFT |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Robust design, AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multisportmoduser, LED lommelykt
Ulemper: Det er ingen innebygd GPS
Pris og tilgjengelighet?
VD36 Pro smartklokke vil snart være tilgjengelig på Aliexpress til en prisklasse mellom $30 til $40. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



