A few days after launching the ZD8 Ultra Max Plus, Zordai is back again and brought us a new smartwatch called ZD8 Ultra Pro. The wearable is an Apple Watch Ultra Copy that comes in a square shape with a 2.2-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodsyremätare, Blodtrycksmätare, Multisportlägen, IP68 vattentät, and supports Type-C wireless charger. Så låt oss dyka in i alla detaljer!
Design of Zordai ZD8 Ultra Pro SmartWatch:

Som du ser på bilden ovan, this new Zordai ZD8 Ultra Pro Watch comes in a square design that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor. Mäter 49*44*14,4mm och väger ca 55g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The ZD8 Ultra Pro smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående bildskärmen! Denna ZD 8 Ultra Pro smart watch uses a 2.2-inch Large IPS touch screen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 520*585 pixlar. Den här gadgeten är också packad med mer än 500 Titta på ansikten och finns i svart, orange, brun, och silverfärger.
Kontrollera också: 10 Bästa Apple Watch Ultra Clone (Kopiera) 2023
Funktioner i ZD 8 Ultra Pro Smart Watch:

Zordai ZD8 Ultra Pro is an IP68 waterproof smartwatch, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer, tillåter oss att kontrollera och uppskatta kalorierna förbrända under dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This ZD8 Ultra Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är blodsyret Monitor blodtrycksmonitor, EKG, Kompass, Stillasittande påminnelse, Multi-sportlägen, Alipay offline betalning, Väder, Hitta telefon, Bluetooth, och så vidare. Denna Apple Watch Ultra Clone har en 420 mah batterikapacitet med 3-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
ZD8 Ultra Pro Smartwatch Full Specs:
| Anordning | ZD 8 Ultra Pro |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 49*44*14.4mm |
| Vikt | 55g |
| Färger | Svart, Silver, Orange, Brun |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 2.2 Tum |
| Skärmupplösning | 520*585 |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 Vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 420 mAh |
| Normal användning | 3-5 dagar |
| Appens namn | UNDERBAR |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Ganska cool design, 2.2-tum Stor skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen, Type-C wireless charger
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
The ZD8 Ultra Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023



