After a few months of launching the Zeblaze GTS 2, Zeblaze is back again and brought us another new smartwatch with more features called Zeblaze Stratos. This wearable is a sporty smartwatch with built-in GPS and equipped Heart rate monitor, Monitor de oxigen în sânge SPO2, 120 Mod sport, 50M waterproof, Și multe altele. Așa că să ne aruncăm în detalii.
Design of Zeblaze Stratos Smartwatch?

După cum vedeți în poza de mai sus! This Zeblaze Stratos watch got a business sport design that looks stylish, la modă, și potrivit pentru bărbați și femei.? Measuring 47*47*14mm and weighing about 60g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergării înapoi, comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The wearable body is made out of fiber carbon surrounded by a zinc alloy bezel while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This Stratos smartwatch has a 1.32inch Large TFT touch screen created with a resolution of 360 x 360 pixeli. Acest dispozitiv de purtare este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și acceptă cadrane personalizate.
Features of Zeblaze Stratos smart watch?

Zeblaze Stratos is a 50M waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus. Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! This smartwatch built-in GPS sensor that allows you to track outdoor activities more accurately. Puteți urmări distanța parcursă, rutele pe care le iei, și locația ta. Caracteristici suplimentare sunt monitorul de oxigen din sânge spo2, 120 moduri sportive, memento sedentar, Busolă, Bluetooth 5.0, Și multe altele. This watch has a 580mAh battery capacity with 7 zile de utilizare normală și 25 Zile de timp de așteptare.
Zeblaze Stratos Smartwatch User manual:

After you get this Zeblaze Stratos flagship watch! Trebuie să urmați acești doi pași simpli:
- Instalați Zeroner?Aplicație?pe smartphone -ul dvs., care este disponibil atât în App Store, cât și în Play Store.
- Împerechează dispozitivul cu smartwatch -ul prin Bluetooth, atunci cronometrarea smartwatch va fi setată automat.
Asta este!?Deci, acum puteți trece apeluri, Sincronizați -vă calendarul sau primiți notificări pentru smartphone toate direct de la smartwatch, De asemenea, puteți afișa toate datele colectate de Smartwatch, cum ar fi ritmul cardiac, număr de trepte, Sau calitatea somnului direct pe smartphone -ul dvs. pentru un afișaj mai mare și o analiză mai bună a datelor.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
ZEBLAZE Stratos Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | Stratos |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*14mm |
| Greutate | 60g |
| Culori | Negru, Albastru, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.32inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | 120 Moduri sport |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Termometru | Nu |
| Impermeabil | 50M waterproof |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 580mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | Zeroner |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Potrivit pentru înot, GPS încorporat, Barometric altitude, 3 Tipuri de monitorizare a sănătății, 120 Moduri sport
Contra: Nu acceptă apeluri Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Zeblaze Stratos smartwatch is available right now only on Aliexpress and Banggood at different prices. Puteți selecta?cel mai bun pret Pentru dumneavoastră.
Verificați prețul pe aliexpress
Verificați prețul pe Banggood
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






