After a few months of launching the Zeblaze GTS 2, Zeblaze is back again and brought us another new smartwatch with more features called Zeblaze Stratos. This wearable is a sporty smartwatch with built-in GPS and equipped Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, 120 Sportsmodus, 50M waterproof, og mange flere. Så la dykke ned i alle detaljene.
Design of Zeblaze Stratos Smartwatch?

Som du ser på bildet over! This Zeblaze Stratos watch got a business sport design that looks stylish, moteriktig, og passer for menn og kvinner.? Measuring 47*47*14mm and weighing about 60g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for funksjonen med å slå på løping tilbake, grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The wearable body is made out of fiber carbon surrounded by a zinc alloy bezel while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Stratos smartwatch has a 1.32inch Large TFT touch screen created with a resolution of 360 x 360 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og støtter tilpassede urskiver.
Features of Zeblaze Stratos smart watch?

Zeblaze Stratos is a 50M waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! This smartwatch built-in GPS sensor that allows you to track outdoor activities more accurately. Du kan spore tilbakelagt distanse, rutene du tar, og posisjonen din. Ytterligere funksjoner er SPO2 blodoksygenmonitor, 120 sportsmoduser, stillesittende påminnelse, Kompass, Bluetooth 5.0, og mange flere. This watch has a 580mAh battery capacity with 7 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Zeblaze Stratos Smartwatch User manual:

After you get this Zeblaze Stratos flagship watch! Du må følge disse to enkle trinnene:
- Installer Zeroner?App?på smarttelefonen din, som er tilgjengelig både i App Store og Play Store.
- Par enheten din med smartklokken via Bluetooth, deretter vil smartklokke-timingen stilles inn automatisk.
Det er det!?Så nå kan du sende samtaler, synkroniser kalenderen din eller motta smarttelefonvarsler direkte fra smartklokken, du kan også vise alle data som er samlet inn av smartklokken, for eksempel hjertefrekvens, trinntelling, eller søvnkvalitet direkte til smarttelefonen for en større skjerm og bedre dataanalyse.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ZEBLAZE Stratos Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Stratos |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*14mm |
| Vekt | 60g |
| Farger | Svart, Blå, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.32tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | 120 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Termometer | Ingen |
| Vanntett | 50M waterproof |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 580mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | Zeroner |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med i henhold til spesifikasjonene?
Fordeler: Stilig design, Egnet for svømming, Innebygd GPS, Barometric altitude, 3 Slags helseovervåking, 120 Sportsmoduser
Ulemper: Den støtter ikke Bluetooth-anrop
Pris og tilgjengelighet?
Zeblaze Stratos smartwatch is available right now only on Aliexpress and Banggood at different prices. Du kan velge?beste pris for deg.
Sjekk pris på Aliexpress
Sjekk pris på Banggood
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






