Etter 8 måneder med lansering av Lemfo LF26. LEMFO er tilbake igjen og ga oss PRO-versjonen under navnet LEMFO LF26Pro. Det bærbare er et sporty smartur som fikk et sirkulært design med en 1.32 tommers IPS-skjerm og er utstyrt med en hjertefrekvensmåler, Blodtrykksmåler, 21 Sportsmoduser, IP68 vanntett, Og mer. Så la dykke ned i alle detaljer!
Design av LEMFO LF26Pro Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye LF26PRO smartklokken kommer i en sirkulær form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 46,7*46,7*10,9mm og veier omtrent 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av dekselet, Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Smartklokkehuset er laget av sinklegering, mens remmen er tilgjengelig i metall, silikon, og skinn. Angående skjermbildet! Denne LEMFO LF26PRO smartklokken har en 1,32-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 360 x 360 piksler. Den bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart og sølvfarger.
Funksjoner på LF26Pro Smart Watch:

LEMFO LF26PRO er en IP68 vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Den bærbare kan også spore opp til 21 sportsaktiviteter inkludert Turgåing, løping, sykling, hoppetau, badminton, basketball, fotball, svømming, Fjellklatring, tennis, rugby, golf, baseball, elliptisk maskin, Gratis trening, romaskin, Terrengløping, ski, bowling, manualer, sit-ups. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, To minispill, Stillesittende påminnelse, Bluetooth, ringe- og meldingspåminnelse, Anti-tapt, forhåndsinnstilt urskive,¡Osv. Smartklokken har en 330 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LEMFO LF26PRO Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | LF26PRO |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.7*46.7*10.9mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.32 tomme |
| Skjermoppløsning | 360 x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ingen |
| Mikrofon | Ingen |
| Multisportmodus | 21 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | INGEN |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 330 mAh |
| Standby-tid | 3-5 dager |
| Appnavn | Passformen |
| Stropp | Silikon, Metall, Lær |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Eleganse design, Egnet for svømming, 21 sportsmoduser, 3 Typer helseovervåking, Tilpassede skiver, TO minispill
Ulemper: det ikke ¡¯ t støtte Bluetooth-anrop
Pris og tilgjengelighet?
LEMFO LF26PRO smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






