Efter 8 månader efter lanseringen av Lemfo LF26. LEMFO är tillbaka igen och gav oss PRO-versionen under namnet LEMFO LF26Pro. Den bärbara är en sportig smartklocka som fått en cirkulär design med en 1.32 tums IPS-skärm och är utrustad med en pulsmätare, Blodtrycksmätare, 21 Sportlägen, IP68 Vattentät, och mer. Så låt dyka ner i alla detaljer!
Design av LEMFO LF26Pro Smartwatch:

Som du ser på bilden ovan, Denna nya smartklocka LF26PRO kommer i en cirkulär form som ser stilig ut, modern, och passar män och kvinnor.?Mäter 46,7*46,7*10,9mm och väger ca 50g. Det finns en fysisk knapp på höger sida av fallet, Det är ansvarigt för funktionen att slå tillbaka tillbaka. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
Smartwatch-kroppen är gjord av zinklegering medan remmen finns i metall, silikon, och läder. Angående bildskärmen! Denna LEMFO LF26PRO smartklocka har en 1,32 tums IPS-pekskärm böjd med 2,5D-glas och skapad med en upplösning på 360 x 360 pixlar. Den bärbara är också packad med en mängd olika urtavlor och finns i färgerna svart och silver.
Funktioner hos LF26Pro Smart Watch:

LEMFO LF26PRO är en IP68 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den medan du tvättar händerna, på regniga dagar, eller till och med när du simmar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan! Den bärbara kan också spåra upp till 21 sportaktiviteter ingår promenader, spring, cykling, hopprep, badminton, basketboll, fotboll, simning, bergsklättring, tennis, rugby, golf, baseball, elliptisk maskin, gratisutbildning, roddmaskin, Terränglöpning, skidåkning, bowling, hantlar, sit-ups. Ytterligare funktioner är en blodtrycksmätare, Två minispel, Stillasittande påminnelse, Bluetooth, samtal och meddelande påminnelse, Anti-förlorad, förinställd urtavla,¡Etc.. Smartklockan har en 330 mah batterikapacitet med 3-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 9 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
LEMFO LF26PRO Smartwatch Fullständiga specifikationer:
| Anordning | LF26PRO |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 46.7*46.7*10.9mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Silver |
| Visa | Ips |
| Skärmstorlek | 1.32 Tum |
| Skärmupplösning | 360 x 360Pixels |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Inga |
| Mikrofon | Inga |
| Multisportläge | 21 Sportlägen |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | INGA |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 330 mAh |
| Beredskaptid | 3-5 dagar |
| Appens namn | OCH UT |
| Rem | Silikon, Metall, Läder |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med enligt specifikationer?
Proffs: Elegansdesign, Lämplig för simning, 21 sportlägen, 3 Typer av hälsoövervakning, Anpassade urtavlor, TVÅ minispel
Nackdelar: Det stöder inte Bluetooth-samtal
Pris och tillgänglighet?
LEMFO LF26PRO smartklockan är just nu endast tillgänglig på Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att kolla:?De nya och senaste smartklockorna 2023






