După 8 luni de la lansarea Lemfo LF26. LEMFO s-a întors din nou și ne-a adus versiunea PRO sub numele de LEMFO LF26Pro. Portabilul este un smartwatch sportiv care are un design circular cu a 1.32 ecran IPS inch și este echipat cu un monitor de ritm cardiac, Monitor de tensiune arterială, 21 Moduri sportive, IP68 Impermeabil, și mai mult. Așa că să ne aruncăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent LEMFO LF26Pro:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou smartwatch LF26PRO vine într-o formă circulară care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 46,7*46,7*10,9mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a carcasei, Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent este fabricat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în metal, silicon, și piele. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent LEMFO LF26PRO are un ecran tactil IPS de 1,32 inchi curbat cu sticlă 2,5D și creat cu o rezoluție de 360 x 360 pixeli. Piesa de purtat este, de asemenea, ambalată cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile Negru și Argintiu.
Caracteristicile ceasului inteligent LF26Pro:

LEMFO LF26PRO este un smartwatch impermeabil IP68, Ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te spăli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! De asemenea, purtabilul poate urmări până la 21 activități sportive incluse Mersul pe jos, funcţionare, ciclism, săritul coarda, badminton, baschet, fotbal, înot, alpinism, tenis, rugby, golf, baseball, Mașină eliptică, antrenament gratuit, aparat de vâslit, Alergare de fond, schi, bowling, Gantere, Sit-up-uri. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Două mini-jocuri, Memento sedentar, Bluetooth, memento de apel și mesaj, Anti-pierdere, Față de ceas pre-set,¡Etc.. Smartwatch -ul are un 330 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent LEMFO LF26PRO:
| Dispozitiv | LF26PRO |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46.7*46.7*10.9mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.32 inch |
| Rezoluția ecranului | 360 x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Nu |
| Microfon | Nu |
| Mod multi-sport | 21 Moduri sport |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | NU |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 330 mAh |
| Timp de așteptare | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Potrivirea |
| Curea | Silicon, Metal, Piele |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Potrivit pentru înot, 21 moduri sportive, 3 Tipuri de monitorizare a sănătății, Cadranuri personalizate, Două mini-jocuri
Contra: Nu este suportat apelurile Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent LEMFO LF26PRO este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






