Jälkeen 8 kuukausia Lemfo LF26:n lanseerauksesta. LEMFO on palannut jälleen ja toi meille PRO-version nimellä LEMFO LF26Pro. Puettava on urheilullinen älykello, joka sai pyöreän muotoilun a 1.32 tuuman IPS-näyttö ja on varustettu sykemittarilla, Verenpainemittari, 21 Urheilutilat, IP68 Vedenpitävä, ja enemmän. Sukella siis kaikkiin yksityiskohtiin!
LEMFO LF26Pro -älykellon suunnittelu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi LF26PRO-älykello on pyöreä, ja se näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 46,7 * 46,7 * 10,9 mm ja paino noin 50 g. Kotelon oikealla puolella on yksi fyysinen painike, Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana metallina, silikoni, ja nahkaa. Näyttöruudun suhteen! Tässä LEMFO LF26PRO -älykellossa on 1,32 tuuman IPS-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 360 x 360 pikseliä. Puettavassa on myös erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana mustana ja hopeana.
LF26Pro Smart Watchin ominaisuudet:

LEMFO LF26PRO on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsien pesun aikana, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! Myös puettava voi seurata 21 urheilutoimintaan kuului kävely, juokseva, pyöräily, hyppynaru, sulkapallo, koripallo, jalkapallo, uima-, vuorikiipeilyä, tennis, rugby, golf, baseball, elliptinen kone, ilmainen koulutus, soutulaite, Maastojuoksu, hiihto, keilailu, käsipainot, istumaannousuja. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Kaksi minipeliä, Istuva muistutus, Bluetooth, soitto- ja viestimuistutus, Anti-kadonnut, esiasetettu kellotaulu,¡ jne. Älykellossa on a 330 MAH -akku kapasiteetti 3-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
LEMFO LF26PRO -älykellon täydelliset tekniset tiedot:
| Laite | LF26PRO |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46.7*46.7*10.9mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.32 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 360 x 360 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Ei |
| Mikrofoni | Ei |
| Moniurheilutila | 21 Urheilutilat |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | EI |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 330 mAh |
| Valmiusaika | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | JA ULOS |
| Hihna | Silikoni, Metalli, Nahka |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan?
Plussat: Eleganssia muotoilua, Sopii uimaan, 21 urheilutilat, 3 Terveyden seurannan tyypit, Mukautetut kellot, KAKSI minipeliä
Miinukset: se doesnt ¡¯ ei tue Bluetooth-puheluita
Hinta ja saatavuus?
LEMFO LF26PRO -älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






