Kospet Power 3 er en av de siste 2024 4G smartwatches available in the market at an affordable price. It is an Android smartwatch phone that comes circular with a 1.61-inch large IPS screen and is equipped with several features including 4GB RAM+ 128GB ROM, Wifi, GPS, NFC, Dobbelt kamera, Multi Sports-moduser, IP67 Life vanntett, og kjører Android 10.7 OS. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Kospet Power 3 GPS 4G 2024 Smartklokke:

Som du ser på bildet over. This new Kospet Power 3 smartklokke har en sirkulær design som ser stilig ut, stilig, og passer for menn og kvinner. Measuring 55.5*55.5*17mm and weighing about 73.5g. Det er to knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. På venstre side, finner du et SIM-kortspor. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The Kospetiheal Power 3 body is made out of zinc alloy with a ceramic bezel while the strap is removable and available in silicone. Having dual cameras, one on the Front and the second embedded on the top makes it convenient for video calls and Face ID verification. Angående skjermbildet! This smartwatch has a 1.61-inch Full-round Display created with a resolution of 400 x 400 Piksler og støtter Face Unlock -funksjonen.
Features of Power 3 4G SmartWatch:

Kospet Power 3 is powered by a MediaTek MT6762 processor with 2.0 GHz-hastighet og kjører den nyeste Android 10.7. Den er også utstyrt med 4 GB RAM og 128 GB av internt minne, it makes Power3 work better, Aktiverer multitasking, forbedrer ytelsen, og løper jevnt. I tillegg, Du kan laste ned alle favorittappene dine som kan kjøre på Android.
The Kospetiheal Power 3 er en Frittstående smartwatch som kan ringe uten behov for en telefon. støtter WiFi og 4G LTE -tilkobling, GPS/GLONASS så vel som Bluetooth. I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! This Android Watch is packed with other useful features including a heart rate monitor, skritteller, multisportmoduser, vær, Og mye mer. The device also equipped a 900 MAH batterikapasitet med trådløs strømbankstøtte.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2024
- 12 Beste kinesiske smartklokker 2024
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Kospet Power 3 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Power3 |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimensjon | 55.5*55.5*17mm |
| Vekt | 73.5g |
| SIM -kort | Nano-SIM-kort |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.6tomme |
| Skjermoppløsning | 400*400 piksler |
| Operativsystem | Android 10.7 |
| VÆR | 4GB |
| Rom | 128GB |
| Kamera | 5MP+2MP |
| NFC | INGEN |
| EKG | INGEN |
| Multisportmodus | 9 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Ansikts -id | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Vanntett | IP67 |
| GPS+Bluetooth | Ja |
| Tilkobling | 4G+wifi |
| Stropp | Lær+ tpu |
| Batterikapasitet | 900 mAh |
| Normal bruk | 1-2 dager |
| Pris | $$ Prisene er nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Stor skjerm, Ja rommet, Android 10.7 OS, 4GB/128 GB, Helio P22-prosessor, Flere klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Kospet Power 3 smartwatch vil snart være tilgjengelig på Aliexpress til en prisklasse mellom $160 til $190. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






