A few days after launching the OnePlus Watch 2, OnePlus may consider throwing the OnePlus-klokke 3 i 2025. The wearable is an Android watch that may come circular with a 1.43-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, GPS, NFC, EKG, Snapdragon W5+ Gen 2, and may run the Android WearOS 4.5. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
OnePlus-klokke 3 Smartwatch full spesifikasjoner:
Så langt! there are no rumors or information about the looks or technical features of the OnePlus Watch 3. Imidlertid, vi vil sette våre fulle forventninger basert på de tidligere modellene.
| Enhet | OnePlus watch3 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Gull, Blå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466 x 466 piksler |
| Operativsystem | WearOS 4.5 |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| CPU | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Ja |
| f.eks | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| GPS | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 500 mAh |
| Batterilevetid | 3-5 Dager |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Stropp | Lær, Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! there is no information about the price and the release date of the OnePlus watch 3. but we expect that OnePlus will launch the Watch3 in March 2025 til en prisklasse mellom $300 til $350.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






