Rogbid Rowatch 7S er en annen ny 2024 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i det virkelige liv. Det er en sporty smartklokke som kommer firkantet med en 1,91-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of Rogbid Rowatch 7S Smart Watch:

Som du ser på bildet over, This new Rogbid Rowatch 7S got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 46.1¡Á38¡Á12.5mm and weighing about 50g. Det er én fysisk knapp på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Rowatch 7S smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This 7S smart watch has a 1.91-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 280 x 326 piksler. Denne klokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, hvit, og gullfarger.
Features of the 7S Smart Watch:

Rogbid Rowatch 7S is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Rowatch 7S smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Additional features are an SPO2 blood oxygen monitor, 100 sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.3, og mange flere. Denne smartklokken har en 250mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Rogbid Rowatch 7S Smartwatch Full Specs:
| Enhet | 7S Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.1¡Á38¡Á12.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Hvit, Gull |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.91 tomme |
| Skjermoppløsning | 280 x 326 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Dafit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.91-tomme storskjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 100 sportsmoduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Rogbid Rowatch 7S smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $18 til $20. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024



