Rogbid Rowatch 7S este un alt nou 2024 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în viața reală. Este un smartwatch sportiv care vine cu un ecran IPS mare de 1,91 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, IP68 Impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Design of Rogbid Rowatch 7S Smart Watch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Rogbid Rowatch 7S got a square design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 46.1¡Á38¡Á12.5mm and weighing about 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Rowatch 7S smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This 7S smart watch has a 1.91-inch large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 280 x 326 pixeli. Acest ceas este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, alb, și culori de aur.
Features of the 7S Smart Watch:

Rogbid Rowatch 7S is an IP68 waterproof smartwatch, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This Rowatch 7S smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Additional features are an SPO2 blood oxygen monitor, 100 moduri sportive, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.3, Și multe altele. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 250 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Rogbid Rowatch 7S Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | 7S Watch |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 46.1¡Á38¡Á12.5mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Alb, Aur |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.91 inch |
| Rezoluția ecranului | 280 x 326 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | – |
| Impermeabil | IP68 rezistent la apa |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 250mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Dafit |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 1.91-ecran mare inch, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, 100 moduri sportive, Preț ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
The Rogbid Rowatch 7S smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $18 la $20. Ia -l aici
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



